.

.

Одлична цена
2017 20PCS MKP 0.068 uf/1000v 68nf PILKOR 683 новиот филм capacitor 22MM БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

2017 20PCS MKP 0.068 uf/1000v 68nf PILKOR 683 новиот филм capacitor 22MM БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 297.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Полиестер Филм Capacitor
Број На Модел На:
PILKOR
Примена:
Општа Намена
Пакет Тип:
преку дупка
Температурата На Работа:
-55C--155C
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 72.00 -74 %