.

.

Одлична цена
4pcs DIY Загатка Колаче Машина Бисквит Десерт Мувла Нерѓосувачки Челик Тесто Фондан Торта Sugarcraft Украсување Рамка Машина Мувла

4pcs DIY Загатка Колаче Машина Бисквит Десерт Мувла Нерѓосувачки Челик Тесто Фондан Торта Sugarcraft Украсување Рамка

DEN 38.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Колаче Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
колаче мувла
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
winnereco
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата