.

.

Одлична цена
Homehow 1PC/Многу Јапонски Цртан Слика Doraemon Колаче Машина Дете Омилен Цртан филм Дизајн Нерѓосувачки Челик Фондан Машина

Homehow 1PC/Многу Јапонски Цртан Слика Doraemon Колаче Машина Дете Омилен Цртан филм Дизајн Нерѓосувачки Челик Фондан

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
HOMEHOW
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Јапонски Цртан Филм Колаче Машина
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Метал Колаче Машина Фондан Машина
дизајн:
Јапонски Цртан Слика Doraemon Облик Cookie Машина За Печење Алатки 362
Големина:
Approx 7.8x 7.8cm Stainless Steel Biscuit Cookie Cutter
Пакет:
1PC/Многу не ' Рѓосувачки Челик Метал Колаче Машина во Opp Вреќа
Предност:
Cartton Фигура Дизајн Популарниот Моден Дизајн Со Висок Квалитет
Функција:
Чисти, Издржливи Лесно Demoulds Мулти Функционални Алатки За Печење
Примена:
Торта Бисквит Чоколадо Пржени Јајца Суши Ориз, Овошје Деко Алатки
Поврзани производи:
Животно Растение Цвет Мода Тема Нерѓосувачки Челик Колаче Машина
Поврзани Производи 2:
Кујна Stencils Печење Алатки Силиконски Калап Руската Цевки Млазницата
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат
Производи во категоријата