.

.

Одлична цена
Оригинални 5D 5D MARK јас DC-DC Моќност Одбор DC МОЌНОСТ КОЛО За Canon 5D 5D MARK јас

Оригинални 5D 5D MARK јас DC-DC Моќност Одбор DC МОЌНОСТ КОЛО За Canon 5D 5D MARK јас

DEN 1230.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за canon
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
За Canon 5D 5D MARK јас
Бренд Име:
маслиново лист
Атрибут:
95% нов користи
Производи во категоријата
DEN 131.52