.

.

Одлична цена
Секси Шампањ А-линија Beaded Сечење на Врвот Краток Коктел Фустани 2017 со Кристал Мини враќањето дома Пром Фустани vestidos де coctel

Секси Шампањ А-линија Beaded Сечење на Врвот Краток Коктел Фустани 2017 со Кристал Мини враќањето дома Пром Фустани

DEN 4080.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, Custom Size
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Sequined,Beading,Кристално
Бренд Име:
скромни велејќи
Број На Модел На:
CZ148
Вграден Градник:
Yes
Моден Елемент:
сечење на врвот
Деколте:
Лажичка
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски
Коктел Фустани:
облека де коктел
Коктел Фустан:
coctail фустан
краток вечер коктел фустани:
Пром Фустани
Партија фустани:
увезени-партија-фустан
Секси Долго Вечер Фустан:
Vestido Долго Де Феста
долгите вечерни фустани:
вечер gown
вечер партија:
Долго Партија Облечи
облека коктел 2017:
Вечерните Фустани
луксузна коктел фустани:
vestidos coctel 2017
vestidos де coctel:
луксузен партија облечи
Производи во категоријата