.

.

Одлична цена
CEEWHY Шпагети Рака Формално Партија Облечи Краток Матурска Gown Beading Коктел Фустани Vestidos де Coctel Фустан за Коктел забава

CEEWHY Шпагети Рака Формално Партија Облечи Краток Матурска Gown Beading Коктел Фустани Vestidos де Coctel Фустан

DEN 2904.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Бренд Име:
CEEWHY
Број На Модел На:
QQYY005
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Половината:
Природни
Име на производ:
Коктел Фустан
превозот:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата