.

.

Одлична цена
Небото Сино Коктел Фустани 2018 Vestidos Coctel Чиста Краток Матурска Партија Се Облекуваат Вечер Носат За Жени

Небото Сино Коктел Фустани 2018 Vestidos Coctel Чиста Краток Матурска Партија Се Облекуваат Вечер Носат За Жени

DEN 2616.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
vestidos coctel
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Beading
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Spandex
Деколте:
Лажичка
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
ELNORBRIDAL
is_customized:
Yes
Половината:
Природни
Производи во категоријата