.

.

Одлична цена
за РЕНО ЛАГУНА III Grandtour 2007-2008 Авто Задните Компресорот Багажникот Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите

за РЕНО ЛАГУНА III Grandtour 2007-2008 Авто Задните Компресорот Багажникот Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на

DEN 820.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Ширина:
18 mm
Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гасни Амортизери Пролет Амортизерите за РЕНО ЛАГУНА III Grandtour
Поставување на Возило:
Задните Подигање На Задната Врата На Багажникот
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Рено Модел:
Лагуна
Објектот Должина:
569,5mm
Производителот Дел Број:
GSRT0574-2
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гас Strurs Пролет Лифт Поддршка
Производи во категоријата