.

.

Одлична цена
2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за ШКОДА FELICIA јас Забава (797) Пикап 1997-2002 528mm

2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за ШКОДА FELICIA јас Забава

DEN 876.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гас Пролет за ШКОДА FELICIA јас Забава (797) 1997-2002
Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
GSSA0510
Производителот Дел Број:
GSSA0510
Објектот Ширина:
18.5 mm
Објектот Должина:
528mm
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува
Производи во категоријата