.

.

Одлична цена
2 парчиња Авто задната врата Задните Багажникот Багажникот Лифт Поддржува Шок Гасни Амортизери Пролет за Jaguar XF 2.0 T 3.0 L Премиум Луксузни 2009-2015 350 mm

2 парчиња Авто задната врата Задните Багажникот Багажникот Лифт Поддржува Шок Гасни Амортизери Пролет за Jaguar XF

DEN 862.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

XF-Година:
2011,2010,2013,2009,2015,2014,2012
Објектот Ширина:
2 cm
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Другиот Дел Број:
8X23406A42A
Објектот Должина:
350 mm
Jaguar Модел:
XF
Објектот Висина:
2 cm
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Материјал Тип:
метални+пластика
Поставување на Возило:
Задната Врата Задните Багажникот Багажникот
Производителот Дел Број:
8X23406A42AC, PM3179
Осветленост Дел Број:
PM3179
Тип На Објект:
Подигнете Ги Поддржува Шок Гасни Амортизери
Производи во категоријата