.

.

Одлична цена
Пред Хаубата Худ Гас Обвинет Лифт Поддршка ЗА Dodge Ram меморија Дакота Кабината Пикап права 2005-2011 19.33 инчи

Пред Хаубата Худ Гас Обвинет Лифт Поддршка ЗА Dodge Ram меморија Дакота Кабината Пикап права 2005-2011 19.33 инчи

DEN 812.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Ширина:
2 cm
Поставување на Возило:
Пред Хаубата Хауба
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Производителот Дел Број:
SG314038
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
6312
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
6312
Објектот Должина:
19.33 inches
Тип На Објект:
Гас Обвинет Лифт Поддршка
Производи во категоријата