.

.

Одлична цена
Диск Прилагодено Keychain Солидна Сребро Врежани Сите Зборови KeyChain Изјава Персоналните Accesorries Трговија На Големо Божиќ Подарок

Диск Прилагодено Keychain Солидна Сребро Врежани Сите Зборови KeyChain Изјава Персоналните Accesorries Трговија На

DEN 647.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
CedesaO
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
моден синџир копче
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метална боја:
сребро позлатен
Функција:
Божиќ Подарок
диск материјал:
Солидна сребро 925
circlet& синџир материјал:
титаниум челик
срцето шарм големина:
Кол.2.5 cm/1
Повод:
секојдневниот живот
Подарок за:
родители,деца,пријатели,
боја:
Сребро.
Пакување:
Подарок кутија
caft:
Engrave
Производи во категоријата