.

.

Одлична цена
Топла Филмот X-Men Deadpool Карактер Портрет 3D Злато, Бронза Позлатен Лим Keychain Keyring Клуч на Носителот за Љубителите 5.3*4.2 cm HSIC 10970

Топла Филмот X-Men Deadpool Карактер Портрет 3D Злато, Бронза Позлатен Лим Keychain Keyring Клуч на Носителот за Љубителите

DEN 62.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Скелетот
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен,Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
HSIC10970
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Фитнес Тракер,Период Tracker,Расположение Tracker,Порака За Потсетување,Спиење Tracker
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Стил:
игра на престоли keychain
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Големина:
5.3*4.2 cm
Тежина:
37g
Метал Тип:
Цинк Легура
боја:
како Слика
Производи во категоријата