.

.

Одлична цена
MS НАКИТ ИГРА DOTA 2 Keychain Pudge Dragonclaw Кука Метал Клучните Прстени Подароци Chaveiro Копче Синџир

MS НАКИТ ИГРА DOTA 2 Keychain Pudge Dragonclaw Кука Метал Клучните Прстени Подароци Chaveiro Копче Синџир

DEN 52.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Гем Боја:
Бела
Метална боја:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
10509
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
7x4cm
Тежина:
25 g
Производи во категоријата