.

.

Одлична цена
JINGLANG Златна Боја Hummer Затворач Keyring Бел Кристал 3D Метал Пиштол Шарм Keychains За Мажи Автомобил Приврзоци Накит

JINGLANG Златна Боја Hummer Затворач Keyring Бел Кристал 3D Метал Пиштол Шарм Keychains За Мажи Автомобил Приврзоци

DEN 104.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGLANG
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Метална боја:
Злато-боја
Број На Модел На:
YSKD0814
Функција:
Декорација
Обликотшема:
Пиштол
Компатибилност:
не
Повод:
Ангажирање Подарок Партијата На Благосостојбата
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Тежина:
27g
Производи во категоријата