.

.

Одлична цена
Dota 2 Keychain Лав Главата Medallion На Храброст Копче Прстен Носителот Метал Chaveiro Копче Синџир Жешка Игра Накит

Dota 2 Keychain Лав Главата Medallion На Храброст Копче Прстен Носителот Метал Chaveiro Копче Синџир Жешка Игра Накит

DEN 57.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
moontreya
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен,Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
SS12284
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
5.0x4.0cm
Тежина:
25 g
Производи во категоријата