.

.

Одлична цена
Висок Quanlity Нова Мода Креативни Кристал Чанта Стил Автомобил Чанта Keychain Жените Торба Шарм Бренд Клучните Синџир На Модни Keyring

Висок Quanlity Нова Мода Креативни Кристал Чанта Стил Автомобил Чанта Keychain Жените Торба Шарм Бренд Клучните Синџир

DEN 119.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
KX-YS093
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
MODYCON
Метална боја:
Злато-боја
Функција:
Свадба/Партија/Подароци/Прибирање
Производство Област:
произведено во Кина
Производна Техника:
Рачно изработени
Пакување:
OPP вреќа
is_customized:
Yes
плаќање:
Зачувам,T/T,Western Union
Производи во категоријата