.

.

Одлична цена
TAFREE Пет Ноќи на Фреди keychain среќен Животни партија цртан филм анимација копче синџир уметничка слика стакло ringholder накит A243

TAFREE Пет Ноќи на Фреди keychain среќен Животни партија цртан филм анимација копче синџир уметничка слика стакло

DEN 48.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Родиум Позлатен,Црна Позлатен Пиштол,Антички Бронза Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
a243
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Стакло Cabochon Големина:
25 mm
Тежина:
About 30 g
прстен материјал:
Железо
Keychain Стил:
Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Keychain
Објектот:
Животински Облик Pendant Keychains
Круг големина:
28 мм Надвор Кол.
Pendant Големина:
Околу 30 mm Во Кол.
Пакет:
подарок торба
Повод:
Подароци, Партија
Наслов:
Пет Ноќи на Фреди keychain
Производи во категоријата