.

.

Одлична цена
БАКНЕЖ ЖЕНА Нови пристигнување Новина Сувенири Метал Apple Копче Синџир Креативни Подароци Apple Keychain Копче Прстен Trinket

БАКНЕЖ ЖЕНА Нови пристигнување Новина Сувенири Метал Apple Копче Синџир Креативни Подароци Apple Keychain Копче Прстен

40.32
DEN 40.00 -1 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SKU F071
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
KISSWIFE
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Производи во категоријата