.

.

Одлична цена
8мм 10мм 12mm 13mm 17mm 19mm Комбинација Клуч Сет Ratchet Клуч Полиран Pack 6 Компјутери

8мм 10мм 12mm 13mm 17mm 19mm Комбинација Клуч Сет Ratchet Клуч Полиран Pack 6 Компјутери

DEN 535.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Тип:
Комбинација Клуч
Број На Модел На:
8-19mm
Материјал:
45# ЧЕЛИК
Производи во категоријата