.

.

Одлична цена
Благодатта Јуни(TM) Висок Квалитет Детелина Цвет 4 срце Облик Опал Клип на Обетки Без Пирсинг за Девојки Партија Needn не Уво Дупка

Благодатта Јуни(TM) Висок Квалитет Детелина Цвет 4 срце Облик Опал Клип на Обетки Без Пирсинг за Девојки Партија Needn

DEN 68.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
WSEJ02
Стил:
Тренди
Бренд Име:
БЛАГОДАТТА ЈУНИ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Накит:
Клипот на обетки за девојки
Occassion:
Свадба додатоци ,партија ,дневна,подароци ,жените фустани
боја:
злато позлатен
Стил:
клипот на обетки нема прободен
Пакување:
OPP вреќа
Фабриката driect трговија на големо:
Yes
Е personlized :
Yes
Производи во категоријата