.

.

Одлична цена
Терминал Crimping Алатка Bootlace Ferrule Crimper Жица Крајот Кабелот Клешти 0.25-6 squaremm M02

Терминал Crimping Алатка Bootlace Ferrule Crimper Жица Крајот Кабелот Клешти 0.25-6 squaremm M02

DEN 700.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
YOFE
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Круг На Носот
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
6A60482_17
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Се Справи Со Стил:
Директно
Plier Стил:
Американскиот
Примена:
Мулти Функционални
DIY Резерви:
Електрични
НИ стандард:
AWG23-10.
Капацитет:
0.25-6 квадратни mm
боја:
Портокал
Производи во категоријата
DEN 321.36 -52 %