.

.

Одлична цена
10pcs/многу 10k втората светска војна ml-2550da ml2550ad ml 2550ad 2550 Рефил тонер кертриџ чип за samsung ml-2550 ml2550 печатач чипови

10pcs/многу 10k втората светска војна ml-2550da ml2550ad ml 2550ad 2550 Рефил тонер кертриџ чип за samsung ml-2550

DEN 211.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
ML-2550DA
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
Црна
Страница Принос:
10K
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
компатибилен нови
Употреба во :
За Samsung ML-2550
Регион/Чип Верзија:
ww
Количина:
10pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
брза испорака:
Во рамките 2-7 работни дена
Име на производ:
CNAPPRO 10pcs/многу 10k втората светска војна ml-2550da ml2550ad ml 2550ad 2550 тонер cartr
Производи во категоријата