.

.

Одлична цена
тапан чип ресетирате за Коника Minolta bizhub C203 C253 Слика Единица ласерски кертриџ IU211

тапан чип ресетирате за Коника Minolta bizhub C203 C253 Слика Единица ласерски кертриџ IU211

DEN 1056.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
Коника
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
BIZHUB C203/253 Слика Единица
боја:
К/C/M/Y
Страница Принос:
70K/55K
Модел На Печатач:
BIZHUB C203/253 Слика Единица
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Delievery време:
1-3 дена по примам целосна исплата
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 324.00