.

.

Одлична цена
за RICOH SG3110SFNW SG3120SF SG7100 SG7100DN Одржување Резервоарот Беше Мастило Колектор Колекција Единица Чип IC41

за RICOH SG3110SFNW SG3120SF SG7100 SG7100DN Одржување Резервоарот Беше Мастило Колектор Колекција Единица Чип IC41

DEN 309.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
OLOEY
Компатибилен Бренд:
RICOH
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Број На Модел На:
IC41
Пакување:
1pcs/set(Торба за пакување )
Број На Модел:
За Ricoh IC41
Состојба:
100% нов и висок квалитет
клучни зборови:
Одделени Кертриџ
Производи во категоријата