.

.

Одлична цена
CNAPPRO 10pcs/многу CRG-527 CRG527 CRG 527 печатач чип За Canon LBP8610 LBP8620 LBP8630 тонер cartrige чип

CNAPPRO 10pcs/многу CRG-527 CRG527 CRG 527 печатач чип За Canon LBP8610 LBP8620 LBP8630 тонер cartrige чип

DEN 237.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
CRG-527
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
Црна
Страница Принос:
15K
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
компатибилен нови
Регион/Чип Верзија:
WW
Количина:
10pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
брза испорака:
Во рамките 2-7 работни дена
Употреба во :
LBP8610 LBP8620 LBP8630
Име на производ:
CNAPPRO 10pcs/многу CRG-527 CRG527 CRG 527 печатач чип За Canon LBP86
Производи во категоријата
DEN 324.00