.

.

Одлична цена
20PCS/Многу GPR-54 GPR 54 GPR54 Слика Чипови За Canon imageRUNNER 1435i 1435iF iR1435P Чипови Слики Тапан Кертриџ Единица Чип

20PCS/Многу GPR-54 GPR 54 GPR54 Слика Чипови За Canon imageRUNNER 1435i 1435iF iR1435P Чипови Слики Тапан Кертриџ

DEN 2352.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
GPR-54
Компатибилен Бренд:
CANON
Име на производ:
GPR-54 Тапан Чип
Количина:
20pcs/многу
се користи во:
За Canon imageRUNNER 1435i 1435iF iR1435P
Чип tye:
Тапан чип
регионот:
САД
Страница Принос:
59K
боја:
МОНО
Deftect го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање
Производи во категоријата