.

.

Одлична цена
Црна Компатибилен Нова СУМ-330 Тонер Кертриџ Чипови За Остар AM300 AM330 СУМ 300 330 СУМ-300 Копир Чип

Црна Компатибилен Нова СУМ-330 Тонер Кертриџ Чипови За Остар AM300 AM330 СУМ 300 330 СУМ-300 Копир Чип

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
ОСТАР
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
СУМ-330
Применливи Опрема:
Photocopier
Структура:
Тонер Кертриџ
Чип Вид:
тонер чип
боја:
Црна
Региони/Верзија:
JT
Страница Принос:
Црна
Количина:
20pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Остри AM300 AM330
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
Име на производ:
СУМ-330 Тонер Чип За Остри AM300 AM330
Производи во категоријата