.

.

Одлична цена
Компатибилен Ricoh Aficio ПРАТЕНИК C4501 C5501 MPC4501 MPC5501 РЕК 4501 5501 Ресетирате Тонер Кертриџ Чип

Компатибилен Ricoh Aficio ПРАТЕНИК C4501 C5501 MPC4501 MPC5501 РЕК 4501 5501 Ресетирате Тонер Кертриџ Чип

DEN 324.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
ПРАТЕНИКОТ C4000 C4501
Применливи Опрема:
Photocopier
Компатибилен Бренд:
RICOH
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
компатибилен нови
боја:
црна цијан магента жолта
Страница Принос:
Б.К 22.5 к MCY 17k
Чип Верзија/Регион :
Светот
Количина:
1set/многу KMCY/set 4pcs/set
брза испорака:
Во рамките на 2-5 работни дена
Б.К Чип Употреба во :
Aficio ПРАТЕНИК C4501 C5501
MCY Чип Употреба во :
Aficio ПРАТЕНИК C4000 C5000 C4501 C5501
Производи во категоријата
DEN 1200.00