.

.

Одлична цена
5 боја на карта за постојан чип PGI-870XL CLI-871XL PGI-870 CLI-871 за Canon PIXMA MG5780 MG6880 TS6080 TS5080 печатач

5 боја на карта за постојан чип PGI-870XL CLI-871XL PGI-870 CLI-871 за Canon PIXMA MG5780 MG6880 TS6080 TS5080 печатач

DEN 391.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
Canon LBP
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
YOTAT
Број На Модел На:
PGI-870XL CLI-871XL PGI-870 CLI-871
категорија:
чип
квалитет:
одделение А
Сертификат:
SGS ISO9001 ISO14001
боја:
PGBK,Б.К., C,M,Y
Производи во категоријата
DEN 1200.00 -88 %