.

.

Одлична цена
Салон Хром Led подот светилка Кристал свеќа носителот на Сребрен luminaria де piso Партија свадба долго & високи свеќа кат светлина 5-7 и луз

Салон Хром Led подот светилка Кристал свеќа носителот на Сребрен luminaria де piso Партија свадба долго & високи свеќа

DEN 10944.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Абажур Боја:
5 светла, 6 светла, 7 светла
Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
No
Wattage:
21-30W
Материјал:
Кристално
Број на извори на светлина:
6
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Техника:
обложено
База Тип:
E14
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Стил:
Арт Деко
Осветлување Област:
10-15square метри
Карактеристики:
кат светлина
Гаранција:
2
Број На Модел На:
Кристал подот светилка
сертификација:
CCC,CE,RoHS,УЛ
Тело Материјал:
Хром,Стакло,Стакло,Железо,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Кат Светилки
Производи во категоријата