.

.

Одлична цена
хидрати carburettor одговара Zundapp C50 Супер Спорт 1/17/77 17mm Подесување Vergaser Бинг врвот ОЕМ квалитет на производот carburettor carby

хидрати carburettor одговара Zundapp C50 Супер Спорт 1/17/77 17mm Подесување Vergaser Бинг врвот ОЕМ квалитет на производот

DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
SherryBerg
Специјални Функции:
carburettor
Објектот Тежина:
0.5
Производителот Дел Број:
не се применува
Осветленост Дел Број:
не се применува
Другиот Дел Број:
не се применува
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Легура
Земја/Регион на Производство:
Хонгконг
Производи во категоријата