.

.

Одлична цена
RONGQING 6Pairs/многу 925 Sterling Silver Студ Циркон Tassel Обетки Жени Спречување на Алергијата Ангажман Накит Подароци Никел Слободни

RONGQING 6Pairs/многу 925 Sterling Silver Студ Циркон Tassel Обетки Жени Спречување на Алергијата Ангажман Накит Подароци

DEN 685.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
RONGQING
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
RQ-WE330389
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
Како што е прикажано
Производ големина:
8.5 мм*28mm
Цирконот Големина:
2mm 3мм 3.5 mm
Количина:
6pairs/многу
Производи во категоријата