.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот модни дами накит едноставна нова пролет и лето жешко цвеќиња шупливи pendant девојки обетки тренд додатоци

Бесплатен превозот модни дами накит едноставна нова пролет и лето жешко цвеќиња шупливи pendant девојки обетки тренд

DEN 54.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
XQ
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
xiangpica
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата