.

.

Одлична цена
-топла 3 пара 12X16MM Бела Жолта Црна Школка Бисер Капка Обетки

-топла 3 пара 12X16MM Бела Жолта Црна Школка Бисер Капка Обетки

DEN 200.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Школка
Метали Тип:
сребро позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата