.

.

Одлична цена
Нови пристигнување фабрика штекер 11mm круг топката dangle капка обетки за жените злато-боја cloisonne свадби партија diy накит B2652

Нови пристигнување фабрика штекер 11mm круг топката dangle капка обетки за жените злато-боја cloisonne свадби партија

DEN 150.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B2652
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Злато Позлатен
Производи во категоријата