.

.

Одлична цена
ГОЛЕМА dangle обетки природни labradorite капка фацетирани рачно изработени обетки Камења, камен накит 1775

ГОЛЕМА dangle обетки природни labradorite капка фацетирани рачно изработени обетки Камења, камен накит 1775

DEN 1152.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
CZ1775
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
COLARMIX
Производи во категоријата