.

.

Одлична цена
ANKA топла продажба на кристали од Сваровски долго tassel обетки за жените круг монистра кристал луксузни earings мода накит #26004

ANKA топла продажба на кристали од Сваровски долго tassel обетки за жените круг монистра кристал луксузни earings

DEN 324.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
26004
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Канцеларија/кариера
Пакување:
Opp вреќа / Меур заврши , надворешниот кутија пакет
Накит Тип:
Обетки
Главниот Камен:
Кристали
Безбедност Стандард :
Никел слободни, доведе слободни, CE
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подароци,Партија/Свадбата
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Is_customized:
Yes
Подарок за:
Девојка/Жена/Мајка
производител:
Yes
боја:
5
Производи во категоријата