.

.

Одлична цена
NHE-0022 Црвено Афион Обетки Афионот Накит За Жените Убави Цвеќиња Earring Уметност Гроздобер Dangle Стаклени Обетки

NHE-0022 Црвено Афион Обетки Афионот Накит За Жените Убави Цвеќиња Earring Уметност Гроздобер Dangle Стаклени Обетки

DEN 46.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Сребро, Бронза
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Стакло
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
NHE-0022
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро,Бронза.
Стил:
стакло гем
Име:
фото стакло cabochon
Објектот:
Стакло Фото
жешка:
Рачно изработени Црвено Афион Обетки гроздобер dangle обетки
Производи во категоријата