.

.

Одлична цена
2018 Нови Продажба Гроздобер Сребро Алуминиум Обетки за жените Мода Shinny Сини Обетки Кристал Изјава Накит трговија на Големо

2018 Нови Продажба Гроздобер Сребро Алуминиум Обетки за жените Мода Shinny Сини Обетки Кристал Изјава Накит трговија

DEN 102.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Црна Цинк Позлатен
Главниот Камен Боја:
кралска сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
JACKSTRAW
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
DEH0004
Производи во категоријата