.

.

Одлична цена
TONGKWOK Бохемија Dangle Обетки За Жените Мода Претерување Круг Обетки Накит #130496

TONGKWOK Бохемија Dangle Обетки За Жените Мода Претерување Круг Обетки Накит 130496

DEN 25.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
TONGKWOK
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Број На Модел На:
130496
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
5.6cm*1.8cm
weigth:
6.8 g
Производи во категоријата