.

.

Одлична цена
CWWZircons 8.5 см Висок Квалитет Кубни Циркони Сина Dangle Капка Долги Обетки За Жените Лето Мода Накит Додатоци CZ146

CWWZircons 8.5 см Висок Квалитет Кубни Циркони Сина Dangle Капка Долги Обетки За Жените Лето Мода Накит Додатоци CZ146

DEN 218.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CZ146
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
CZ циркони
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
квалитет:
Прекрасни , Мода , Луксуз
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Тип На Објект:
Сина Капка Earring / Долго Earring
earring големина:
8.5 cm
Стил:
2017 Лето Стил Накит
Дизајн Од:
CWW Моден Бренд за Накит
Pendientes форма:
капка dangle обетки
Производи во категоријата