.

.

Одлична цена
Сина Геометриски Акрилик Стакло Очекување Обетки 2018 Гроздобер Изјава Обетки За Жените Мода Накит Brincos

Сина Геометриски Акрилик Стакло Очекување Обетки 2018 Гроздобер Изјава Обетки За Жените Мода Накит Brincos

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
ed00641b
Тип На Објект:
Сина Геометриски Акрилик Стакло Очекување Обетки
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Должина:
4.8*2.5cm
време на испорака:
во 5 дена
Тежина:
35.2g
Клучни зборови:
изјава обетки
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
meterial:
Акрилик,Кристал,Цинк Легура
Пол:
Жените Девојки Unsex
is_customized:
yes
Производи во категоријата