.

.

Одлична цена
Уникатни рачно изработени Хип Стил Neapolitan Mastiff Обетки Девојка Подарок Накит Капка Обетки--12pairs/Многу(6 Бои Слободен Избор)

Уникатни рачно изработени Хип Стил Neapolitan Mastiff Обетки Девојка Подарок Накит Капка Обетки--12pairs/Многу(6 Бои

DEN 546.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато во Боја, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Хип/Рок
Бренд Име:
DANGGAO
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
20 x 28 x 1.5 mm
Производи во категоријата