.

.

Одлична цена
Pera Висок Квалитет Сребрена Боја Jewellry Луксузни Долго Капка Кубни Циркони Камен Голем Фитили Обетки За Жените Партија E033

Pera Висок Квалитет Сребрена Боја Jewellry Луксузни Долго Капка Кубни Циркони Камен Голем Фитили Обетки За Жените

DEN 297.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E033
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Pera CZ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
Кубни Камен Циркони
Обетки форма:
Долго Dangle Earring
Главниот Камен Боја:
Бела
Повод:
Свадба , Танцување Партија , Банкет Вечера,Годишнина
Метална боја:
Бело Злато Боја Накит
обетки стил:
моден обетки
најдобар подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Ќерка
Тип:
Голем Лист Обетки
Големина:
5.8 cm
Точка име :
Pera CZ Накит
Производи во категоријата