.

.

Одлична цена
Љубов Монолог Огромен Целосна Вежба Круг Црна Имитација Оникс и Кубни Циркони Капка Earring за Жените J0551 Бесплатен Превозот

Љубов Монолог Огромен Целосна Вежба Круг Црна Имитација Оникс и Кубни Циркони Капка Earring за Жените J0551 Бесплатен

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Hyperbole
Број На Модел На:
J0551
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Метали Тип:
Бакар
Manein Камен:
имитација Оникс & Кубни Циркони
Главната боја:
Црно-Бело
Земја на Производство:
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Тежат:
7g
Надворешниот Метал:
сребро позлатен
Производи во категоријата