.

.

Одлична цена
6 стил злато-сина боја cloisonne капка обетки мода dangle обетки за жените свадби партија прилично подароци diy накит B2570

6 стил злато-сина боја cloisonne капка обетки мода dangle обетки за жените свадби партија прилично подароци diy накит

DEN 136.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B2570
Метали Тип:
Злато Позлатен
Производи во категоријата