.

.

Одлична цена
CSJA 2018 Бохемски Природни Gem Камен Merkabah Ѕвезда Капка Обетки за Девојка Опал Розова Кристал Lazuli Polyhedral Реики Eardrop F021

CSJA 2018 Бохемски Природни Gem Камен Merkabah Ѕвезда Капка Обетки за Девојка Опал Розова Кристал Lazuli Polyhedral

DEN 80.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
f021
Материјал:
Полу-скапоцени камења
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Пол:
Девојки
Бренд Име:
CSJA Накит
Метали Тип:
Platinum Позлатен Бакар
Име на производ:
Природен Камен Dangle Кука Обетки за Жените Dangler Накит
Earring Pendant Големина:
Околу 40 x 20 x 20mm
Природен Камен Монистра 1:
Аметист & Црна Ахат & Сини На Песок И Lapis Lazuli
Природен Камен Монистра 2:
Слика Од Јаспис & Црвениот Џаспер & Зголеми Кварц & Тигар Око
Други:
Тиркизна & Malachite & White Тиркизна & Опал
Обетки Pendant Функција:
Мулти-фацетирани Облик + скапоцен камен Монистра + 2018 НОВА Мода
Обетки Со Користење На:
Подароци за Девојка , Подароци за Сопруга , за Себе , Секојдневно Накит
Обетки Функции:
Реики , Исцелување , Чакра , Аура , Среќа
фабрика:
CSJA Накит
Производи во категоријата