.

.

Одлична цена
MANILAI Трендовски 3 Слоевит Срцето Капка Dangle Обетки Со Rhinestones Жените Мода Накит Обетки За Свадба Носат Pendientes

MANILAI Трендовски 3 Слоевит Срцето Капка Dangle Обетки Со Rhinestones Жените Мода Накит Обетки За Свадба Носат Pendientes

DEN 95.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
FE645
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
MANILAI
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
боја:
Злато , Сребро.
Големина:
Earring Height
Пакет:
OPP вреќа, Пена, хартија,Картон
Стил:
срцето обетки
Стилот 1:
свадба обетки
Стил 2:
brincos pendientes
Стилот 3:
dangle обетки
Стилот 4:
Капка Обетки
Тежина:
26Grams
Производи во категоријата