.

.

Одлична цена
Нова Мода Луксузни 925 sterling silver глуварче обетки За Жените Класичен сребрен Накит цвеќиња обетки роденденски подарок

Нова Мода Луксузни 925 sterling silver глуварче обетки За Жените Класичен сребрен Накит цвеќиња обетки роденденски

DEN 333.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E231008
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Бренд Име:
Yasmin
Материјал:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Производи во категоријата